PORADA EKSPERTA

Potrzebujesz profesjonalnej porady dot. skaczących szczudeł?

Skontaktuj się ze mną. Pomogę.

Czego może dotyczyć porada?

Jestem w stanie doradzić niemal w każdej kwestii dotyczących skaczących szczudeł.

Sprawdź! Najpewniej jestem w stanie pomóc również Tobie.

Bezpłatna porada. Dla kogo?

W tej chwili proponuję pomoc niemal dla każdego i w dodatku zupełnie bezpłatnie.

Wystarczy, że skorzystasz z formularza kontaktowego, przedstawisz się, wpiszesz dane umożliwiające kontakt z mojej strony i możliwie dokładnie opiszesz w czym potrzebujesz pomocy.

Totalnie bezpłatna pierwsza* porada jest dla każdej osoby indywidualnej, a być może będę również w stanie w tym zakresie pomóc firmom, instytucjom czy innym jednostkom organizacyjnym.

Zapraszam.

*Pierwsza, w razie gdyby porada była zbyt kompleksowa, wymagała zbyt dużo czasu, energii i uwagi. Najpewniej tak nie będzie!


Dlaczego to robię?

Bo chcę, bo mogę, bo zwyczajnie fajnie jest pomagać. 

I może nie koniecznie totalnie bezpłatnie; pomyśl o mnie pozytywnie, uśmiechnij się do kogoś tego dnia, zrób coś miłego, najbardziej trywialny drobiazg dziś lub przy najbliższej okazji, dla kogoś, kogo spotkasz na swojej drodze czy to w domu,  czy w szkole, w pracy, na ulicy czy gdziekolwiek będziesz. Może to być nawet zwykła wiadomość tekstowa. Dzięki.

A przy okazji, ponieważ powerizery są rewelacyjne i świat musi się o tym dowiedzieć :) 

Zastrzeżenie

Zastrzegam sobie prawo do odwołania w/w propozycji bezpłatnej porady w każdym czasie, bez podania przyczyny, w razie gdyby zdarzyły się okoliczności, które uniemożliwią mi wywiązanie się z tych działań (np. zbyt duża liczba zgłoszeń - na razie przyjęty limit porad jest jeszcze bardzo duży, także pisz śmiało).