POWERISER ADVANCE - światowy lider!

POWRISER ADVANCE
oryginalne skaczące szczudła

czyli o tym, jak i dlaczego jeden model skaczących szczudeł swego czasu zawojował cały świat i do dziś, nie koniecznie po cichu, utrzymuje tak bardzo mocną pozycję.

Jest to skrócona historia modelu, którzy wytrzymał presję czasu, presję nowszych generacji skaczących szczudeł, presję coraz to rosnących wymagań jakościowych i wydajnościowych (szybciej, wyżej, dłużej, etc.).

[2023-07-19 tekst w opracowaniu]

....

I mimo wszystkich swoich niedoskonałości, Poweriser Advance nadal jest bardzo ciekawą opcją, jeśli decydujesz się na swoją przygodę ze skaczącymi szczudłami. Na pewno nie jest to model idealny, daleko mu do perfekcji, jednak biorąc pod uwagę wszystkie jego zalety i to, jak ciężkie obciążenia potrafi ten sprzęt wytrzymać, jak mocno się sprawdził przy super wymagającej eksploatacji przez profesjonalistów na całym świecie i jak bardzo jest trwały, można go spokojnie polecić większości osób, jeśli nie wszystkim.

Stosunek jakość/cena: rewelacja.

Czy Poweriser Advance zostanie kiedykolwiek zdetronizowany? Moim zdaniem oczywiście tak i sam się do tego na pewno mocno przysłużę, natomiast biorąc pod uwagę wyzwania, jakie czekają na nowego lidera, szczególnie biorąc pod uwagę rozpoznawalność i ilość wyprodukowanych modeli, jeszcze jakiś czas (celow nie używam innego określenia ;) ) będzie trzeba na to poczekać. A w międzyczasie, kto może, niech wybiera mądrze :)

Jeśli zdarzy Ci się spotkać możliwość zakupu tych szczudeł, na pewno nie w ciemno, warto ją rozsądnie rozważyć. Jak wybierać sprzęt do ćwiczeń, na co uważać, na do zwracać uwagę itd., opisuję w innych częściach niniejszej strony.

Jak potrzebujesz pomocy, służę fachową poradą.

#powerizery